یه فروردینی پر از افکار خاص!

I come back... forever

آینهورن: تحریم‌های ایران به‌صورت فوری رفع نمی‌شود.

آینهورن: تحریم‌های ایران به‌صورت فوری رفع نمی‌شود

خبرگزاری تسنیم: مشاور امور خلع سلاح وزارت خارجه آمریکا با اشاره بر محدودیت‌ها و سازوکار نظارت دقیق روی فعالیت‌های هسته‌ای ایران که در بیانیه لوزان اعلام شده، گفت: این توافق خوبی است.برای مشاهده ی تمامی متن روی ادامه مطلب کلیک کنید.

آینهورن: تحریم‌های ایران به‌صورت فوری رفع نمی‌شود.

خبرگزاری تسنیم: مشاور امور خلع سلاح وزارت خارجه آمریکا با اشاره بر محدودیت‌ها و سازوکار نظارت دقیق روی فعالیت‌های هسته‌ای ایران که در بیانیه لوزان اعلام شده، گفت: این توافق خوبی است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، مشاور امور خلع سلاح وزارت خارجه آمریکا با اشاره به‌ محدودیت‌ها و سازوکار نظارت دقیق بر فعالیت‌های هسته‌ای ایران که در بیانیه لوزان اعلام شده، گفت: این توافق خوبی است.

رابرت آینهورن در گفتگو با بلومبرگ افزود: در عین حال این موضوع به رسمیت شناخته شد که ایران اجازه خواهد داشت برنامه غنی‌سازی محدودی داشته باشد که معنای آن این است آمریکا و دیگر شرکایش به این هدف که زمان گریز هسته‌ای ایران یک سال شود، رسیده‌اند.

این کارشناس اندیشکده بروکینگز افزود: به نظر می‌رسد سازوکار رفع تحریم‌ها نیز به‌صورت مرحله‌ای و بر اساس عمل ایران به تعهداتش باشد  و تحریم‌ها به‌صورت فوری رفع نمی‌شود.

انتهای پیام/1*

طبقه بندی: از هر دری سخنی!، نوشته های دیگران،
[ جمعه 14 فروردین 1394 ] [ 21:00 ] [ Mr.eC ] [ نظرات() ]

مجله اینترنتی دانستنی ها ، عکس عاشقانه جدید ، اس ام اس های عاشقانه


شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic